| Keyword | Industrial KeyPad With Touchpad |
|---|---|
| INTERFACE | USB |
| Switch Life | More Than 10 Million Of Operations |
| Keys Number | 16+2 Keys |
| Touch SENSER | Capacitive |
| Products Status | Stock |
|---|---|
| Washable | Yes |
| Water Proof | Support |
| Layout | Customized |
| Operating Temperature | -40℃ To +65℃ |
| Material | SUS304 Stainless-steel(SUS316 Is For Option ) |
|---|---|
| Feature | Waterproof, Dustproof,violence Resist And Explosionproof |
| Colour | Silver |
| Keyswitch Lifespan | More Than 2 Million Of Operations |
| Weight | 1450g Per Piece |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| Feature | Waterproof, Dustproof, Violence Resist & Explosionproof |
| Keyboard Language | Defult Keyboard Language Is US And Support Customized Different Languages |
| Colour | Silver And Black |
| Keyswitch Lifespan | More Than 2 Million Of Operations. |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| Feature | Waterproof, Dustproof, Violence Resist & Explosionproof |
| Keyboard Language | Defult Keyboard Language Is US And Support Customized Different Languages |
| Colour | Silver And Black |
| Keyswitch Lifespan | More Than 2 Million Of Operations. |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| Feature | Waterproof, Dustproof, Explosionproof |
| Colour | Silver |
| Weight | 1750g Per Piece |
| Operating Temperature | -40℃~+65℃ |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| Feature | Waterproof, Dustproof, Explosionproof |
| Colour | As Picture |
| Keyswitch Lifespan | More Than 2 Million Of Operations. |
| Weight | 1550g Per Piece |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| Feature | Waterproof, Dustproof, Explosionproof |
| Colour | Silver |
| Weight | 1750g Per Piece |
| Operating Temperature | -40℃~+65℃ |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| Feature | Waterproof, Dustproof, Explosionproof |
| Colour | Silver |
| Weight | 1250g Per Piece |
| Operating Temperature | -40℃~+65℃ |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| Feature | Waterproof, Dustproof, Explosionproof |
| Colour | Silver |
| Keyswitch Lifespan | More Than 2 Million Of Operations. |
| Weight | 1250g Per Piece |