| Waterproofrating | IP65 |
|---|---|
| Product Material | Stainless Steel |
| Operatingvoltage | 5V DC |
| System | All Windows, Linux, Unix, Mac OSX |
| Keypad Size | 80*100MM |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| Feature | Waterproof, Dustproof, Violence Resistance |
| Colour | As Picture |
| Weight | 240g |
| Operating Temperature | -40℃~+65℃ |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| Feature | Waterproof, Dustproof, Violence Resistance |
| Colour | As Picture |
| Weight | 375g |
| Operating Temperature | -40℃~+65℃ |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| Feature | Waterproof, Dustproof, Violence Resistance |
| Colour | As Picture |
| Weight | 700g |
| Operating Temperature | -40℃~+65℃ |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| Feature | Waterproof, Dustproof, Violence Resistance |
| Colour | As Picture |
| Weight | 375g |
| Operating Temperature | -40℃~+65℃ |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| Feature | Waterproof, Dustproof, Violence Resistance |
| Colour | As Picture |
| Weight | 350g |
| Operating Temperature | -40℃~+65℃ |
| Material | SUS304 Stainless-steel(Panel Board And Keys) |
|---|---|
| Feature | Waterproof, Dustproof, Violence Resistance |
| Colour | As Picture |
| Weight | 275g |
| Operating Temperature | -40℃~+65℃ |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| Feature | Waterproof, Dustproof, Violence Resistance |
| Colour | As Picture |
| Weight | 295g |
| Operating Temperature | -40℃~+65℃ |
| Material | SUS304 Stainless-steel(Panel Board And Keys) |
|---|---|
| Feature | Waterproof, Dustproof, Violence Resistance |
| Colour | As Picture |
| Weight | 660g |
| Operating Temperature | -40℃~+65℃ |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| Feature | Waterproof, Dustproof, Violence Resistance |
| Colour | Silver |
| Weight | 350g |
| Operating Temperature | -40℃~+65℃ |