| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| Feature | Waterproof, Dustproof, Violence Resist & Explosionproof |
| Keyboard Language | Defult Keyboard Language Is US And Support Customized Different Languages |
| Colour | Silver |
| Keyswitch Lifespan | More Than 2 Million Of Operations. |
| Material | PET & ALUMINUM |
|---|---|
| Feature | Waterproof, Dustproof, Explosionproof |
| Colour | White And Black |
| Weight | 470g Per Piece |
| Operating Temperature | -40℃~+65℃ |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| Feature | Waterproof, Dustproof, Violence Resist & Explosionproof |
| Keyboard Language | Defult Keyboard Language Is US And Support Customized Different Languages |
| Colour | Silver And Black |
| Keyswitch Lifespan | More Than 2 Million Of Operations. |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| Feature | Waterproof, Dustproof, Violence Resist & Explosionproof |
| Keyboard Language | Defult Keyboard Language Is US And Support Customized Different Languages |
| Colour | Silver And Black |
| Keyswitch Lifespan | More Than 2 Million Of Operations. |
| Material | PET & Aluminum Alloy |
|---|---|
| Feature | Waterproof, Dustproof, Explosionproof |
| Colour | Off-white, OR Dark Grey |
| Weight | 470g Per Piece |
| Operating Temperature | -40℃~+65℃ |
| Products Status | Stock |
|---|---|
| Material Of Keys | Stainless Steel |
| Switch Life | More Than 20 Million Of Operations |
| Panel Mounting | Yes |
| Vandal Proof | IK07 |
| Panel Mount | Yes |
|---|---|
| Material Of Keys | Stainless Steel |
| Layout | Customized |
| Products Status | Stock |
| Operating Temperature | -40℃ To +65℃ |
| Panel Mount | Yes |
|---|---|
| Material Of Keys | Stainless Steel |
| Layout | Customized |
| Products Status | Stock |
| Operating Temperature | -40℃ To +65℃ |
| Material | SUS304 Stainless-steel(SUS316 Is For Option ) |
|---|---|
| Feature | Waterproof, Dustproof,violence Resist And Explosionproof |
| Colour | Silver |
| Keyswitch Lifespan | More Than 2 Million Of Operations |
| Weight | 1450g Per Piece |
| Packaging Details | negotiable |
|---|---|
| Delivery Time | 5-8 WORK DAYS |
| Payment Terms | L/C, D/A, T/T, Western Union |
| Place of Origin | China(Mainland) |
| Brand Name | RICH |