| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| Feature | Waterproof, Dustproof, Violence Resist & Explosionproof |
| Keyboard Language | Defult Keyboard Language Is US And Support Customized Different Languages |
| Colour | Silver And Black |
| Keyswitch Lifespan | More Than 2 Million Of Operations. |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| Feature | Waterproof, Dustproof, Violence Resist & Explosionproof |
| Keyboard Language | Defult Keyboard Language Is US And Support Customized Different Languages |
| Colour | Silver And Black |
| Keyswitch Lifespan | More Than 2 Million Of Operations. |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| Feature | Waterproof, Dustproof, Violence Resist & Explosionproof |
| Keyboard Language | Defult Keyboard Language Is US And Support Customized Different Languages |
| Colour | Silver And Black |
| Keyswitch Lifespan | More Than 2 Million Of Operations. |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| Feature | Waterproof, Dustproof, Violence Resistance |
| Colour | Default Is The Color Of Stainless Steel,and The Light Colour Can Be Customized |
| Weight | 230g |
| Operating Temperature | -40℃~+65℃ |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| Feature | Waterproof, Dustproof, Violence Resistance |
| Colour | As Picture |
| Weight | 295g |
| Operating Temperature | -40℃~+65℃ |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| Feature | Waterproof, Dustproof, Violence Resist & Explosionproof |
| Keyboard Language | Defult Keyboard Language Is US And Support Customized Different Languages |
| Colour | Silver And Black |
| Keyswitch Lifespan | More Than 2 Million Of Operations. |
| Interface | USB |
|---|---|
| Touchpad Resolution | 1000 DPI |
| Key Lifetime | 10 Million Keystrokes |
| Material | Stainless Steel |
| Waterproof Level | IP65 |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| Feature | Waterproof, Dustproof, Violence Resistance |
| Colour | Default Is The Color Of Stainless Steel,and The Light Colour Can Be Customized |
| Weight | 230g |
| Operating Temperature | -40℃~+65℃ |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| Feature | Waterproof, Dustproof, Explosionproof |
| Colour | Silver |
| Weight | 1250g Per Piece |
| Operating Temperature | -40℃~+65℃ |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| Feature | Waterproof |
| Keyboard Language | Defult Keyboard Language Is US And Support Customized Different Languages |
| Weight | 275g |
| Packaging Details | negotiable |