| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| Feature | Waterproof, Dustproof, Explosionproof |
| Colour | As Picture |
| Keyswitch Lifespan | More Than 2 Million Of Operations. |
| Weight | 1550g Per Piece |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| Feature | Waterproof, Dustproof, Explosionproof |
| Colour | Silver |
| Weight | 1260g Per Piece |
| Operating Temperature | -40℃~+65℃ |
| Material | PET & ALUMINUM |
|---|---|
| Feature | IP65 ANTI-STATIC |
| Colour | WHITE OR BLACK CUSTOMIZABLE |
| Weight | 470g Per Piece |
| Operating Temperature | -40℃~+65℃ |
| Material | PET & ALUMINUM |
|---|---|
| Feature | IP65 ANTI-STATIC |
| Colour | WHITE OR BLACK CUSTOMIZABLE |
| Weight | 470g Per Piece |
| Operating Temperature | -40℃~+65℃ |
| Material | PET(Panel Board ) |
|---|---|
| Feature | Waterproof, Dustproof, Explosionproof |
| Colour | Silver And Black |
| Weight | 660g Per Piece |
| Operating Temperature | -40℃~+65℃ |
| Material | PET(Panel Board ) |
|---|---|
| Feature | Waterproof, Dustproof, Explosionproof |
| Colour | Silver And Black |
| Weight | 660g Per Piece |
| Operating Temperature | -40℃~+65℃ |
| Material | PET(Panel Board ) |
|---|---|
| Feature | Waterproof, Dustproof, Explosionproof |
| Colour | As Picture |
| Weight | 600g Per Piece |
| Operating Temperature | -40℃~+65℃ |
| Material | PET(Panel Board ) |
|---|---|
| Feature | Waterproof, Dustproof, Explosionproof |
| Colour | Silver And Black |
| Weight | 660g Per Piece |
| Operating Temperature | -40℃~+65℃ |
| Material | PET(Panel Board ) |
|---|---|
| Feature | Waterproof, Dustproof, Explosionproof |
| Colour | As Picture |
| Weight | 680g Per Piece |
| Operating Temperature | -40℃~+65℃ |
| Panel Mount | Yes |
|---|---|
| Material Of Keys | Stainless Steel |
| Layout | Customized |
| Products Status | Stock |
| Operating Temperature | -40℃ To +65℃ |