| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, explosionproof |
| colour | silver |
| Weight | 1750g per piece |
| Material | PET & ALUMINUM |
|---|---|
| feature | IP65 ANTI-STATIC |
| colour | WHITE OR BLACK CUSTOMIZABLE |
| Weight | 470g per piece |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, violence resist & explosionproof |
| Keyboard Language | Defult keyboard language is US and support customized different languages |
| colour | silver and black |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, violence resist & explosionproof |
| Keyboard Language | Defult keyboard language is US and support customized different languages |
| colour | silver and black |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| feature | waterproof |
| Keyboard Language | Defult keyboard language is US and support customized different languages |
| Weight | 275g |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, violence resist & explosionproof |
| Keyboard Language | Defult keyboard language is US and support customized different languages |
| colour | silver and black |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| feature | waterproof, dustproof, violence resistance |
| colour | as picture |
| Weight | 350g |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| feature | waterproof |
| Keyboard Language | Defult keyboard language is US and support customized different languages |
| Weight | 275g |