| Material | PET(Panel Board ) |
|---|---|
| Feature | Waterproof, Dustproof, Explosionproof |
| Colour | As Picture |
| Weight | 680g Per Piece |
| Operating Temperature | -40℃~+65℃ |
| Operating Temperature | -40℃~+65℃ |
|---|---|
| Waterproofrating | IP65 |
| Weight | 1.2kg |
| Productname | Industrial PC Keyboard |
| Feature | Waterproof, Dustproof, Explosionproof |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| Feature | Waterproof, Dustproof, Violence Resist And Explosionproof |
| Colour | Silver |
| Keyswitch Lifespan | More Than 2 Million Of Operations |
| Weight | 3500g |
| Material | PET(Panel Board ) |
|---|---|
| Feature | Waterproof, Dustproof, Explosionproof |
| Colour | As Picture |
| Weight | 600g Per Piece |
| Operating Temperature | -40℃~+65℃ |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| Feature | Waterproof, Dustproof, Violence Resist & Explosionproof |
| Keyboard Language | Defult Keyboard Language Is US And Support Customized Different Languages |
| Colour | Silver And Black |
| Keyswitch Lifespan | More Than 2 Million Of Operations. |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| Feature | Waterproof, Dustproof, Explosionproof |
| Colour | Silver |
| Weight | 1750g Per Piece |
| Operating Temperature | -40℃~+65℃ |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| Feature | Waterproof, Dustproof, Explosionproof |
| Colour | As Picture |
| Keyswitch Lifespan | More Than 2 Million Of Operations. |
| Weight | 1550g Per Piece |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| Feature | Waterproof, Dustproof, Explosionproof |
| Colour | Silver And Black |
| Keyswitch Lifespan | More Than 2 Million Of Operations. |
| Weight | 1450g Per Piece |
| Material | SUS304 Stainless-steel |
|---|---|
| Feature | Waterproof, Dustproof, Explosionproof |
| Colour | Silver |
| Weight | 1260g Per Piece |
| Operating Temperature | -40℃~+65℃ |
| Material | PET(Panel Board ) |
|---|---|
| Feature | Waterproof, Dustproof, Explosionproof |
| Colour | As Picture |
| Weight | 680g Per Piece |
| Operating Temperature | -40℃~+65℃ |